یکشنبه 28 بهمن 1397
قرارگاه سازندگی قائم (عج)
از ظرفیت های قرارگاه سازندگی قائم(عج) استفاده می کنیم
وزیر نیرو در دیدار با رئیس بنیاد تعاون:
وزیر نیرو در دیدار با رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم(عج) بر استفاده از توانمندی های قرارگاه سازندگی قائم(عج) این بنیاد تأکید کرد.

وزیر نیرو در دیدار با رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم(عج) بر استفاده از توانمندی های قرارگاه سازندگی قائم(عج) این بنیاد تأکید کرد.

مهندس چیت چیان با اشاره به ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های زیربنایی در مناطق مختلف کشور بر لزوم استفاده دولت از ظرفیت و توانمندی های بخش غیر دولتی تصریح کرد. وی گفت: سال ها تجربه مدیریتی، در اختیار داشتن تجهیزات نوین و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص بومی از مزیت های این بخش است.

حمید چیت چیان سابقه طرح های اجرا شده توسط قرار گاه سازندگی قائم(عج) را بسیار مثبت ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد که بتوان در طرح های در حال اجرا توسط این وزارتخانه از ظرفیت های این قرارگاه استفاده کرد.

وی توسعه شبکه آبرسانی روستایی را از جمله اولویت های این وزارتخانه دانست که با بهره گیری از توان اجرایی قرار گاه سازندگی قائم(عج) می توان این پروژه ها را با سرعت مناسبت تری تکمیل کرد. وزیر نیرو همچنین اجرای سیستم سراسری فاضلاب شهری را از دیگر طرح های بسیار مهم درحال اجرا توسط شرکت آب و فاضلاب این وزارتخانه دانست و اعلام نمود برای اجرای بهتر آن از ظرفیت همه سازندگان بومی استقبال خواهیم کرد.

مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم(عج) نیز در این دیدار با تشریح ظرفیت های عمرانی و سازندگی بنیاد بر همکاری با دولت در تکمیل طرح های عمرانی تأکید کرد.

مهندس محتاج خدمت رسانی به کارکنان سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیز خدمت رسانی به همه ملت شریف ایران را دو اولویت مهم در فعالیت های این بنیاد دانست.

وی قرارگاه سازندگی قائم(عج) را یکی از بازوهای عمرانی بنیاد دانست که با مشارکت در طرح های بزرگ ملی و اجرای طرح های بزرگ راهسازی و تونل سازی در کشور توانسته است توانمندی خود را اثبات کند. محتاج گفت: موسسه مسکن سازان بتاجا نیز از مجموعه های تخصصی مسکن ساز در کشور است که در حجم و گستردگی وسیعی در کشور در حال ساخت مسکن است که از ظرفیت های غیر دولتی بخش مسکن ساز به شمار می رود.

در ادامه این دیدار، برق رسانی و آبرسانی دقیق تر و سریع تر به پروژه های متعدد بنیاد مطرح و بررسی شد. همچنین بهره گیری از مدل پیشرفته تفکیک آب مصرفی صنعتی و آب قابل شرب در پروژه های درحال اجرا توسط بنیاد از موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

هیئتی متشکل از معاونین بنیاد تعاون ارتش، مهندس آزاد قائم مقام قرارگاه سازندگی قائم(عج) و مهندس اشتری فر رئیس موسسه مسکن سازان،‌مهندس محتاج را در این دیدار همراهی کردند.

Share on StumbleUponPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookDigg this
در همین زمینه بخوانید:
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
وب سایت
کد امنیتی


هفت − 3 =