یکشنبه 28 بهمن 1397
قرارگاه سازندگی قائم (عج)
مدیرعامل جدید بنیاد تعاون ارتش منصوب شد
با حضور فرمانده کل ارتش؛
طی مراسمی با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان ارشد اجا، امیر سرتیپ بیوک عباسزاده به عنوان مدیرعامل جدید بتاجا منصوب شد.

طی مراسمی با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان ارشد اجا، امیر سرتیپ بیوک عباسزاده به عنوان مدیرعامل جدید بتاجا منصوب شد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم از تلاش ها و خدمات مهندس عباس محتاج در سال های حضور در بنیاد تعاون ارتش تقدیر کرد.

سرلشگر صالحی همچنین روند انتخاب مدیرعامل جدید را بر اساس قانون مصوب و پیشنهاد هیأت امنا دانست و اظهار داشت: پس از پیشنهادات هیأت امنا بتاجا و بحث و تبادل نظر با گزینه های پیشنهادی، مسئولیت را به امیر عباسزاده واگذار کردیم.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق برای مدیرعامل جدید تأکید کرد: ظرفیت های مناسبی برای مسکن دار کردن کارکنان داریم که این موضوع باید در اولویت قرار گیرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، هم افزایی در مسیر ارائه خدمات به کارکنان را از وظایف بنیاد دانست تا با استفاده از توانمندی های بانک حکمت ایرانیان، شرکت بیمه حکمت صبا و دیگر امکانات موجود، این امر امکان پذیر و ممکن گردد.

امیر سرلشگر صالحی اضافه کرد: فعالیت شرکت های تابعه بنیاد باید در سرفصل های مصوب صورت گیرد و سود حاصله در جهت بهره مندی بیشتر کارکنان به کار گرفته شود. وی اذعان داشت: خدمت به کارکنان و ارتقاء سطح معیشت ایشان باید با نگاه جدی در بتاجا دنبال شود و هر فعالیت جدیدی با تأکید بر همین دیدگاه ادامه یابد.

مهندس عباس محتاج نیز طی سخنانی از حمایت ها و رهنمودههای فرمانده کل ارتش در دوران مدیریت خود در بتاجا قدردانی کرد و اظهار داشت: به عنوان یک سرباز همواره آماده خدمت هستم و در این دوران تجاربی را کسب نموده ام که متعلق به فرد نیست و به سازمان تعلق دارد و در مسیر خدمت در این نظام مقدس به کار خواهم گرفت.

امیر بیوک عباسزاده پیش از این مسئولیت معاونت مهندسی نیروی هوایی ارتش را عهده دار بود.  وی سابق بر این مدیر عمرانی فرودگاه های کشور و صنایع هوایی ایران نیز بوده است.

شایان ذکر است فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین طی حکمی امیر رضا خرم طوسی را به عنوان رئیس هیأت مدیره بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد. امیر خرم طوسی در حال حاضر مشاور عالی فرمانده کل ارتش و مسئولیت قرارگاه راهیان نور ارتش را برعهده دارد و پیش از این نیز مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش، جانشین ستاد مشترک ارتش و فرمانده مرکز آموزش نزاجا بوده است.

Share on StumbleUponPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookDigg this
در همین زمینه بخوانید:
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
وب سایت
کد امنیتی


− 9 = صفر

سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور
  • پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تعاون -بتاجا-
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش
  • بانک حکمت ایرانیان