یکشنبه 28 بهمن 1397
قرارگاه سازندگی قائم (عج)
ایجاد دفتر نمایندگی قرارگاه قائم در همدان
مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم تصریح کرد:
مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم ضمن اعلام آمادگی برای ایجاد دفتر نمایندگی قرارگاه در همدان گفت: در اجرای پروژه ها انتظار زیادی از اعتبارات دولتی نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی محمد آزاد امروز در نشست مشترک با استاندار همدان به منظور مشارکت و افزایش همکاری ها در اجرای پروژه های عمرانی اظهار کرد: قرارگاه قائم آمادگی دارد تا پروژه هایی را با همکاری دستگاه ها و نهادهای استان اجرایی کند و موارد پیشنهاد شده از طرف مسئولان استانی نیز در حال بررسی است.

 وی افزود: وضعیت اعتبارات دولت در بخش عمرانی پاسخگوی تمامی نیازها نیست و از این رو انتظاری از این اعتبارات نداریم و بیشتر پروژه ها به صورت تهاتری و مشارکتی اجرایی می شود.

آزاد تصریح کرد: با شهرداری ها برای اجرای کار مشکلی نداریم ولی به علت اینکه بیشتر تصمیمات در حوزه ادارات استان در سطح وزارت خانه گرفته می شود کار دشوار تر است.

 

وی با تاکید بر اینکه به دنبال این هستیم تا پروژه هایی را در سطح همدان شروع کنیم، افزود: با توجه به زیرساخت ها و ظرفیت های استان باید گامی در راستای توسعه همدان برداشته شود تا بتوان استان همدان را به جایگاه واقعی خود رساند.

مدیرعامل قرارگاه سازندگی قائم گفت: ارتش دارای دو سازمان قرارگاه سازندگی قائم و بنیاد تعاون است که قرارگاه در راستای اجرای پروژه های عمرانی حرکت می کند ولی بنیاد در زمینه سرمایه گذاری فعال است.

 

به گزارش تسنیم، علی محمد آزاد قبل از تصدی گری این پست ۱۴ ماه استاندار همدان بود، وی در آغاز ورود به استانداری با استقبال خبرنگاران و همکاران سابق خود در حوزه استاندار روبرو شد.

 

محمدناصر نیک بخت استاندار همدان در این جلسه خطاب به آزاد گفت: شما بیشتر مدیران را می شناسید چرا که بنده نیز از مدیران شما در امور مختلف استفاده کرده ام.

در این جلسه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان سد گرین را پس از تصفیه خانه های ملایر و تویسرکان به عنوان سومین اولویت پروژه ههای مشارکتی بین استان و قرارگاه اعلام کرد که با برخورد نیک بخت استاندار فعلی و آزاد استاندار سابق همدان رو به رو شد.

 

آزاد خطاب به عزالدین گفت: این پروژه آنقدر مشکل دارد که کسی در آن سرمایه گذاری نخواهد کرد، شما اگر می توانید برای پروژه سد گرین سرمایه گذار پیدا کنید.

Share on StumbleUponPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookDigg this
در همین زمینه بخوانید:
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
وب سایت
کد امنیتی


3 × نُه =

سایت های مرتبط
  • پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
  • پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور
  • پایگاه اطلاع رسانی بنیاد تعاون -بتاجا-
  • پایگاه اطلاع رسانی ارتش
  • بانک حکمت ایرانیان